+48 506 376 439 biuro@marka-24.pl

Obsługa kadrowo-płacowa

 

Zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług kadrowo-płacowych i przekonania się, jak pozytywnie mogą one wpłynąć na rozwój ich biznesu. Pozwól nam zająć się sprawami administracyjnymi, abyś Ty mógł skupić się na realizacji celów swojej firmy. Zaufaj profesjonalizmowi, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, które możemy Ci zaoferować w Marka24.

Zagadnienie księgowe, jakim jest obsługa kadrowo-płacowa to niezwykle istotny element funkcjonowania każdej firmy. Wiąże się bezpośrednio z zarządzaniem personelem oraz wypłatą wynagrodzeń a oba te aspekty stanowią absolutną podstawę działania biznesu. To kompleksowy proces, który obejmuje rejestrowanie danych personalnych pracowników, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenie dokumentacji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń, podatków, składek ubezpieczeniowych oraz innych świadczeń pracowniczych.

Nasza obsługa kadrowo-płacowa zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi. Stale śledzimy zmiany w przepisach, co pozwala nam dostosowywać nasze usługi, aby spełniały najwyższe standardy zgodności z obowiązującym prawem. Wdrażamy procedury oraz systemy, które umożliwiają rzetelne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, co minimalizuje ryzyko ewentualnych niezgodności i błędów. Działamy z pełnym zaangażowaniem, zapewniając naszym klientom spokój i pewność, że prowadzona dla nich obsługa kadrowo-płacowa odbywa się zgodnie z przepisami i najnowszymi standardami branżowymi.

Dokumenty kadrowe przechowujemy nawet do 50 lat. Archiwizacja i przechowanie ich odbywa się całkowicie zgodnie z przepisami. Nasze archiwa są pewnym miejscem, gdzie dokumenty będą bezpieczna aż do momentu, kiedy będzie potrzeba ponownego skorzystania z nich.

Nasi księgowi to prawdziwi specjaliści swojego fachu a my dbamy o stałe podnoszenie ich kompetencji, byśmy mogli dbać o biznesy naszych Klientów w jak najlepszy sposób. Nie ma dla nas znaczenia czy mamy do czynienia z małym, czy ogromnym przedsiębiorstwem. Zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i doskonałą jakość naszych usług!

Cena naszych usług jest każdorazowo określana indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy. Wgląd w poszczególne czynniki pozwala nam na określenie potrzeb naszego Klienta, o które będziemy dbać przez cały okres współpracy.

Możesz na nas polegać

Nasze biuro rachunkowe działa od 20 lat, w tym czasie udało nam się w znacznym stopniu udoskonalić swój warsztat księgowy. Zdobyliśmy wielu Klientów, którzy byli w pełni zadowoleni z naszych usług, ich działalności gospodarcze bywały bardzo małe i bardzo duże. Współpraca z nimi pozwoliła nam na poznanie wielu sytuacji, które mogą zaistnieć w każdym dziale księgowości. W związku z charakterem naszej działalności zadbaliśmy o niezbędne kwalifikacje oraz podlegamy ubezpieczeniu OC.

Nasze biuro rachunkowe to gwarancja:

  • zaangażowania,

  • rzetelności w wykonaniu obowiązków,

  • indywidualnego podejścia do Klienta.

 

obsługa kadrowo-płacowa szczecin
obsługa kadrowo-płacowa

Dla Twojej firmy

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, możesz też odwiedzić naszą siedzibę w Szczecinie. Opowiemy o szczegółach oferty obsługi kadrowo-płacowej oraz porozmawiamy o szczegółach naszej potencjalnej współpracy.

Zadbamy o księgowość podczas gdy Ty będziesz rozwijać biznes. Nasz zespół będzie Twoim niezastąpionym partnerem w biznesie!