+48 506 376 439 biuro@marka-24.pl

Pełna księgowość spółek

 

Założenie spółki jest zwykle krokiem milowym dla każdego przedsiębiorcy, które wiążę się albo z rozpoczęciem nowej działalności lub sukcesem i rozwojem już istniejącej. To dobry moment, by rozważyć współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym. Zgłoś się do nas! W naszej bogatej ofercie znajdziesz szereg usług a wśród nich pełną księgowość spółek.

Oddaj księgowość spółki w nasze zaufane ręce i przeznacz swój czas i energię na inne zadania związane z biznesem.

Nasza pełna księgowość spółek obejmuje kompleksowy zakres działań związanych z rejestrowaniem, monitorowaniem i raportowaniem finansów spółki. Poprowadzimy Twoje rejestry księgowe, będziemy czuwać nad sprawozdaniami finansowymi i rozliczaniem podatków. Możesz mieć pewność, że Twoje finanse będą analizowane przez prawdziwych specjalistów. Pełna księgowość to również przygotowanie raportów uwzględniających wszystkie operacje spółki przeznaczonych dla właścicieli, organów nadzoru oraz w celu rozliczania podatków.

To proces, który obejmuje prowadzenie wszystkich rejestrów księgowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczanie podatków, analizę danych finansowych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Poniżej znajdziesz wszystkie kluczowe aspekty usług księgowych dla spółek, na jakie możesz liczyć, decydując się na współpracę z nami.

 

  • Rejestr wszystkich transakcji spółki (wpływy, płatności, koszty, inwestycje, podatki).

  • Sprawdzanie i utrzymywanie poprawności dokumentów księgowych (faktury, umowy, rachunki).

  • Rozliczanie podatków i składanie deklaracji podatkowych i dochodowych (VAT, CIT oraz inne).

  • Sporządzanie kompleksowych sprawozdań finansowych.

  • Analiza finansowa i identyfikowanie aktualnych trendów w celu zwiększenia efektywności i rentowności spółki.

  • Zapewnienie zgodności z aktualnymi przepisami prawa, sprawozdawczości finansowej i standardami rachunkowości.

  • Przeprowadzanie finansowych audytów

Twój sprawdzony partner w biznesie

 

Przez 20 lat działania w branży dowiedzieliśmy się wiele o księgowości. Nasze usługi doskonale sprawdzają się zarówno dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami oraz zmianami prawnymi. Przez charakter naszej działalności obowiązuje nas ubezpieczenie OC oraz postaraliśmy się o wszystkie niezbędne kwalifikacje, które uprawniają nas do świadczenia usługowego księgowości.

pełna księgowość spółek współpraca
pełna księgowość spółek

Po zawiązaniu współpracy gwarantujemy Ci:

  • obsługę na wysokim poziomie,

  • zaangażowanie,

  • rzetelność we wszystkich naszych działaniach.

Nasi księgowi to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, a my nieustannie dbamy o podnoszenie ich kompetencji, abyśmy mogli świadczyć usługi najwyższej jakości w obszarze wsparcia biznesowego. Niezależnie od tego, czy jesteś małym przedsiębiorstwem, czy dużą korporacją. Zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście oraz doskonałą jakość naszych usług!

Wycena naszych usług jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Rozważamy wiele czynników, takich jak sytuacja prawna firmy, liczba zatrudnionych pracowników oraz dotychczasowa forma rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Możesz mieć pewność, że cena naszych usług zostanie dostosowana specjalnie do Twojego biznesu.

Biuro rachunkowe dla Ciebie

 

Siedziba naszego biura znajduje się na Alei Wyzwolenia w Szczecinie. Skontaktuj się z nami, a my opowiemy o szczegółach naszych usług, w tym pełnej księgowości spółek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Marka24 to gwarancja doskonałej jakości kompleksowych usług księgowych dla Twojej firmy!