+48 506 376 439 biuro@marka-24.pl

Nadzór nad księgowością

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wiesz, że posiadanie działalności gospodarczej wiąże się z niezliczoną ilością dokumentacji księgowej. Do tego prawo podatkowe ciągle się zmienia, a trudno być ze zmianami na bieżąco, równocześnie rozwijając biznes, prawda? Przychodzimy Ci z pomocą!

Powierz nadzór nad księgowością naszemu biuru rachunkowemu Marka24. W ten sposób zyskasz więcej czasu i zasobów, które możesz poświęcić innym zadaniom.

Nasz kompleksowy nadzór księgowy to pełna kontrola i wsparcie w obszarze finansów Twojej firmy. Poprzez monitorowanie, kontrolowanie i zarządzanie każdym aspektem księgowości, zapewniamy bieżącą kontrolę i weryfikację dokumentacji księgowej pod kątem jej poprawności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami.

Nadzór nad księgowością to nie tylko zapewnienie rzetelności prowadzenia ksiąg, ale również skuteczne zarządzanie ryzykiem finansowym Twojej firmy. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu minimalizujemy potencjalne straty oraz zapewnimy, że Twoje finanse są w pełni zabezpieczone. Współpracując z nami, masz gwarancję stabilności i prawidłowości operacji księgowych, co pozwoli Ci skupić się na rozwoju firmy, mając pewność, że kwestie finansowe znajdują się w dobrym rękach.

Zlecając nam nadzór nad księgowością, masz pewność, że Twoje księgi są prowadzone rzetelnie i zgodnie z prawem. Dzięki nam Twoje finanse są pod stałą kontrolą, a wszystkie operacje księgowe realizowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Partner, na którego możesz liczyć

 

W branży księgowej działamy od 20 lat, przez co udało nam się zgromadzić wiele doświadczeń i żadna sytuacja przedsiębiorstwa nie jest nam obca. Trzymamy przy tym rękę na pulsie zarówno, jeśli chodzi o zmiany w przepisach jak i nowe narzędzia rachunkowe. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podlegamy ubezpieczeniu OC w związku z charakterem naszej działalności.

Nadzór nad księgowością
nadzór nad księgowością - sukces

Marka24 to gwarancja:

  • profesjonalizmu,
  • oddania Twoim sprawom,
  • sumienności w wykonaniu obowiązków.

Chcemy jeszcze lepiej troszczyć się o sprawy naszych Klientów, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności. Z taką samą uwagą podchodzimy do małych i dużych biznesów naszych Klientów.

Wycena naszych usług jest każdorazowo określana indywidualnie. Bierzemy pod uwagę wiele czynników od stanu prawnego przedsiębiorstwa, przez ilość zatrudnionych aż po dotychczasową formę rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Możesz mieć pewność, że cena naszych usług będzie szyta na miarę właśnie Twojego biznesu.

Księgowość dla Twojego biznesu

 

Zainteresowany ofertą? A może masz jakieś pytania dotyczące prowadzonego przez nas nadzoru nad księgowością? Możesz zgłosić się do naszego biura w Szczecinie, wysłać maila lub zadzwonić, jesteśmy gotowi na zawiązanie współpracy!

W Marka24 księgowością zarządzamy na medal, dlatego możesz bez obaw powierzyć nam Twoje sprawy!