+48 506 376 439 biuro@marka-24.pl

Usługi księgowe online

 

Usługi księgowe świadczone przez profesjonalne biura rachunkowe, takie jak nasze, są absolutną podstawą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. W Marka24 chcemy dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania i wychodzić Klientowi naprzeciw. Właśnie dlatego, nasze usługi świadczymy również online.

Nowoczesna platforma księgowa

 Nasza firma idzie z duchem czasu, dlatego decydujemy się na najlepsze współczesne rozwiązania, dlatego staramy się w pełni zautomatyzować cały proces księgowy. Nasze usługi świadczymy przy pomocy wszechstronnej platformy księgowej – Saldeo Smart. Platforma umożliwia dostarczanie dokumentów przez Klienta przy pomocy aplikacji. Dokumenty umieszczone w niej umieszczone można w każdej chwili otworzyć lub pobrać, są one bezpiecznie archiwizowane w obrębie platformy.

Z kolei nasz specjalista księgowy do aplikacji wprowadza wszystkie deklaracje, zestawienia, analizy i inne niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej wydruki. Dostępne są one do wglądu właściciela firmy przez cały czas. Już nie jest konieczne jeżdżenie do biura rachunkowego do siedziby przedsiębiorstwa z teczką dokumentów w te i z powrotem. Cały ten trud zastępuję szybka wymiana wiadomości. Jest to więc rozwiązanie łączące w sobie prostotę, intuicyjność i szybkość.

Innymi korzyściami, z jakich będziesz mógł się w pełni cieszyć wybierając nasze usługi księgowe online to:

  • bieżący dostęp do wyników finansowych i analiz płynności firmy,
  • możliwość wystawiania i wysyłania faktur w systemie KSeF,
  • możliwość kontroli rozrachunków i wysyłania wezwań do zapłaty bezpośrednio do Twojego Klienta.

Dzięki współpracy z nami łatwiej będzie Ci zapanować nad niezliczonymi kontrahentami i przeprowadzanymi transakcjami a stały dostęp do sprawozdań ułatwi szybkie podejmowanie decyzji.

Nasza firma księgowa funkcjonuje od dwóch dekad, w tym okresie zdołaliśmy istotnie doskonalić nasze umiejętności w obszarze księgowości. Zdobycie szeregu Klientów, reprezentujących zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, stanowi nasz sukces. Ich pełne zadowolenie z naszych usług świadczy o naszej profesjonalnej działalności. Nasza współpraca pozwoliła nam zgłębić różnorodne sytuacje występujące w sferze księgowości, które mogą mieć miejsce w każdym rodzaju działalności gospodarczej. Posiadamy niezbędne uprawnienia do świadczenia usług księgowych na zlecenie oraz jesteśmy objęci obowiązkiem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z charakterem naszej działalności.

Klientom naszego biura zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę,
  • zaangażowanie,
  • sumienne wykonywanie naszych zobowiązań.

Nasi księgowi to prawdziwi specjaliści swojego fachu a my dbamy o stałe podnoszenie ich kompetencji, byśmy mogli dbać o biznesy naszych Klientów w jak najlepszy sposób. Nie ma dla nas znaczenia czy mamy do czynienia z małym, czy ogromnym przedsiębiorstwem. Zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i doskonałą jakość naszych usług!

Stawiamy na nas rozwój i stale podnosimy nasze kompetencje, by jeszcze lepiej spełniać Twoje oczekiwania. Nasze usługi dedykujemy każdemu przedsiębiorstwu, niezależnie od jego charakteru czy wielkości.

Wycena naszych usług jest określona dla każdego Klienta indywidualnie. Poznanie szczegółów dotyczących Twojej działalności pozwala nam na określenie ceny odpowiedniej dla Ciebie.

księgowość online
rachunkowość internetowa

Twoje biuro rachunkowe

 Jeśli oferta naszego biura rachunkowego zainteresowała Cię – nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie lub do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, zdradzimy Ci wszystkie szczegóły dotyczące usługi obsługi kadrowo-płacowej oraz przedstawimy korzyści zawiązania współpracy z nami.

Marka24 zadba o księgowość Twojej firmy, byś Ty mógł zadbać o jej rozwój!